Кабел, преходник
Продукти Bespeco FLEX75 — Bespeco PYJJ900 Черeн 9 m
Продукти Bespeco PYJS100 Черeн 100 cm — Bespeco SLAD370
Продукти Bespeco SLAD380 — beyerdynamic Audiophile connection cable balanced textile Кабел за слушалки - muziker - 199,00 лв
Продукти beyerdynamic Audiophile connection cable balanced textile Кабел за слушалки - muziker - 291,00 лв — BigBuy Кабел USB-C към Lightning CX2041
Продукти BigBuy Кабел USB-C към Lightning CX2131 Черен — BOROFONE Кабел Borofone, BX54 Ultra Bright, USB-Micro USB, 2, 4A, 1m. , Черен (8233)
Продукти BOSS BCC-1-3535 Черeн 30 cm — BOYA BY-K3 - адаптер от женски 3.5мм TRRS към мъжки lightning (6см) (BY-K3)
Продукти BOYA by-k4 - адаптер от женски 3.5мм trrs към мъжки type-c (6см) (by-k4) — Bravas Кабел BRAVAS USB Type A -Type C черен 1м. , сертифициран
Продукти BRAVAS КАБЕЛ bravas usb type c - type c ЧЕРЕН 1М. quick charge, СЕРТИФИЦИРАН — Cable adapter Power SATA to VGA 1x6pin 82924 (DELOCK 82924 / Re)
Продукти Cable adapter PSU VGA 2x4pin to 8pin, CE317 — Cable usb 3.0 extension 0.8m - omni
Продукти Cable USB-2 Type A-B M/M (1, 8m) — CableMod Комплект оплетени кабели CableMod PRO ModMesh Black/Red (CABLEMOD-ZUAD-944) - zettabytex
Продукти CableMod Комплект оплетени кабели CableMod PRO ModMesh Black/Red (ZUAD-944) — CableMod Комплект оплетени кабели CableMod PRO ModMesh, Blue - ZUAD-939 (CABLEMOD-ZUAD-939)
Продукти CableMod Комплект оплетени кабели CableMod PRO ModMesh, Carbon-Red — CableMod Универсален брекет и кабел за вертикален монтаж за видео карта CableMod PCIe x16, 1x DisplayPort, 1x HDMI кабел (CABLEMOD-ZURC-016) - tova
Продукти CableMod Универсален брекет и кабел за вертикален монтаж за видео карта CableMod PCIe x16, 1x DisplayPort, 1x HDMI кабел (CABLEMOD-ZURC-016) - zettabytex — Cameo P EX 020
Продукти Canon IFC-400PCU (AJ9370A001AA) — CANYON Charge & Sync MFI braided cable with metalic shell, USB to lightning, certified by Apple, 1m, 0.28mm, Dark gray (CNS-MFIC3DG) - zettabytex
Продукти CANYON Charge & Sync MFI braided cable with metalic shell, USB to lightning, certified by Apple, 1m, 0.28mm, Golden — CANYON Type C to Lightning adapter, 5V3A, Output Signal: Data+Power , Aluminum shell, silver (CNE-USBC02) - cybertrade
Продукти CANYON Type C to Lightning adapter, 5V3A, Output Signal: Data+Power , Aluminum shell, silver (CNE-USBC02) - dandg — CANYON USB кабел USB type C към USB type C 100W, 20V/ 5A (CNS-USBC12B)
Продукти CANYON USB кабел USB type C към USB type C 100W, 20V/ 5A (CNS-USBC12W) — CANYON Кабел CANYON USB-C Cable, 1.2 m, Черен (CNS-USBC9B)
Продукти CANYON Кабел CANYON USB-C Cable, 2 m, Бял (CNS-USBC12W) — Cellularline Forever кабел за iPhone, Lightning, USB, 3м (3749-infotel) - laptop
Продукти Cellularline Forever кабел за iPhone, Lightning, USB, 3м (3749-infotel) - smartphone — Choetech Choietech HUB-R02 адаптер, USB-C, RJ45, 2.5Gbps, сив (HUB-R02)
Продукти Choetech External Ethernet RJ45 (1000 Mbps) LAN карта, USB-C, черен (HUB-R01) (HUB-R01) — Choetech хъб, USB-C (male) към HDMI (female), 4K, 60Hz, сив (HUB-H10) (HUB-H10)
Продукти Chronos Cable VGA exten, 15F/15M, with PS2, 1.8m (Cable-exten-F-M-1.8m / Re) — Cisco 3m Type 1 Stacking Cable (STACK-T1-3M=) - ezona
Продукти Cisco 3m Type 1 Stacking Cable (STACK-T1-3M=) - hardware — Cisco Power Cord/AC UK 3 м (CAB-ACU=)
Продукти Cisco SFP-10G-AOC3M — City pumps KEY 5 PVC, Помпи, хидрофори
Продукти City pumps MAC T 80/10 PVC, Помпи, хидрофори — Club 3D CLUB3D адаптер, USB-C 3.1 към HDMI 2.0, UHD, 4K, 60Hz (CAC-2504)
Продукти Club 3D CLUB3D адаптер, USB-C 3.2 Gen1 към Dual Link DVI-D HDCP, ON версия (CAC-1510) — COMMSCOPE NETCONNECT® Patch cord, Cat. 5e UTP LSZH, white (CO155E2-08C150)
Продукти COMMSCOPE NETCONNECT® Patch cord, Cat. 5e UTP LSZH, white (CO155E2-08M003) — COMMSCOPE Оптична корда LC-LC Duplex OM4 50-125 (0-2160046-1)
Продукти COMMSCOPE Оптична корда LC-LC Duplex OM4 50-125 (0-2160046-3) — Conneu LC Female-LC Male симплексен затихвател, сингъл мод, Conneu (CNFA-LC-FM-SPXSM-15dB)
Продукти Conneu LC-LC Оптичен пач кабел мулти мод 50-125, дуплекс CNFJ-LCLCOM2DOR3mm-0.5 (CNFJ-LCLCOM2DOR3mm-0.5) — Conneu SC-LC OM4 Мулти мод дуплекс, виолетова, 5 метра (CNFJ-LCSCOM4DVT3mm-5)
Продукти Conneu Sc-upc конектор за ftth кабел, модел c (cnfc-scupc04) — Conneu Оптичен PLC сплитер 1х16 с SC-APC конектори Blockless (CNPLC-116-SCA1-SCA1-BL)
Продукти Conneu Оптичен PLC сплитер 1х16 с SC-APC конектори Blockless, 0.7 м (CNPLC-116-SCA0.7-SCA0.7-BL) — Conneu Оптичен пач кабел, LC-LC мулти мод OM3 дуплекс, 3мм, 40м (CNFJ-LCLCOM3DAQ3mm-40)
Продукти Conneu Оптичен пач кабел, LC-LC мулти мод OM3 дуплекс, 3мм, 50м (CNFJ-LCLCOM3DAQ3mm-50) — Conneu Оптична корда LC-UPC-SC-APC дуплекс 9-125, 2 мм кабел CNFJ-LCSCAOS2DYE2mm-15 (CNFJ-LCSCAOS2DYE2mm-15)
Продукти Conneu Оптична корда LC-UPC-SC-APC дуплекс 9-125, 2 мм кабел CNFJ-LCSCAOS2DYE2mm-2 (CNFJ-LCSCAOS2DYE2mm-2) — Conneu Оптична пач корда LC-LC OM4 Мулти мод дуплекс, виолетова, 2мм, 15м (CNFJ-LCLCOM4DVT2mm-15)
Продукти Conneu Оптична пач корда LC-LC OM4 Мулти мод дуплекс, виолетова, 2мм, 1м (CNFJ-LCLCOM4DVT2mm-1) — Conneu Оптична пач корда LC-ST, дуплекс, Мулти мод 50/125 ОМ2, 5м (CNFJ-LCSTOM2DOR3mm-5)
Продукти Conneu Оптична пач корда LC-UPC-LC-UPC сингъл мод симплекс CNFJ-LCLCOS2SYE3mm-15 (CNFJ-LCLCOS2SYE3mm-15) — Conneu Оптична пач корда LC/UPC-SC/UPC Сингъл мод 9/125 дуплекс, 2 мм кабел, 10м (CNFJ-LCSCOS2DYE2mm-10)
Продукти Conneu Оптична пач корда LC/UPC-SC/UPC Сингъл мод 9/125 дуплекс, 2 мм кабел, 15м (CNFJ-LCSCOS2DYE2mm-15) — Conneu Оптична пач корда SC-SC Мулти мод 50/125 дуплекс, 2м (CNFJ-SCSCOM2DOR3mm-2)
Продукти Conneu Оптична пач корда SC-SC Мулти мод 50/125 дуплекс, 3м (CNFJ-SCSCOM2DOR3mm-3) — Conneu Оптична пач корда ST/UPC-ST/UPC, дуплекс, сингъл мод 9/125, 25м (CNFJ-STSTOS2DYE3mm-25)
Продукти Conneu Оптична пач корда ST/UPC-ST/UPC, дуплекс, сингъл мод 9/125, 2м (CNFJ-STSTOS2DYE3mm-2) — Conneu Оптични пач корди E2000/APC - LC/UPC сингъл мод, дуплекс, 5м (CNFJ-E2ALCOS2DYE3mm-5)
Продукти Conneu Оптични пач корди E2000/APC - SC/UPC сингъл мод, дуплекс 25 метра (CNFJ-E2ASCOS2DYE3mm-25) — Conneu Оптични пач корди FC/APC - FC/АPC сингъл мод, симплекс, 7м (CNFJ-FCAFCAOS2SYE3mm-7)
Продукти Conneu Оптични пач корди FC/APC - SC/UPC сингъл мод, дуплекс, 2м (CNFJ-FCASCOS2DYE3mm-2) — Conneu Оптични пач корди SC-APC - SC-APC сингъл мод, симплекс, 5м (CNFJ-SCASCAOS2SYE3mm-5)
Продукти Conneu Оптични пач корди SC-APC-SC-APC сингъл мод, симплекс, 2 мм кабел, 10м (CNFJ-SCASCAOS2SYE2mm-10) — Conneu Оптични пач корди SC-UPC-SC-UPC сингъл мод, дуплекс, 30м (CNFJ-SCSCOS2DYE3mm-30)
Продукти Conneu Оптични пач корди SC-UPC-SC-UPC сингъл мод, дуплекс, 4м (CNFJ-SCSCOS2DYE3mm-4) — Conneu Оптични пач корди SC/UPC - SC/UPC сингъл мод, дуплекс, 40м (CNFJ-SCSCOS2DYE3mm-40)
Продукти Conneu Оптични пач корди SC/UPC - SC/UPC сингъл мод, симплекс (CNFJ-SCSCOS2SYE3mm-0.5) — Conneu Пач корда, U/UTP, кат. 5e LSZH CCA, сива, 2м (3-7511201-2)
Продукти Conneu Пач корда, U/UTP, кат. 5e LSZH CCA, сива, 30м (3-7511201-30) — Converter HDMI male to HDMI male кабел 2М (HDMI male to HDMI male 2М)
Продукти Converter HDMI male to HDMI male кабел 5M (HDMI male to HDMI male 5M) — Converter Преобразувател ata към cf (ata cf)
Продукти Converter Преобразувател ata към sata / sata към ata (ata към sata) — Cooler Master GPU holder V2 Брекет и кабел за вертикален монтаж на видео карта (CM-MCA-U000R-KFVK01) - omni
Продукти Cooler Master GPU holder V2 Брекет и кабел за вертикален монтаж на видео карта (CM-MCA-U000R-KFVK01) - pcbuild — Cooler Master Комплект оплетени кабели Cooler Master, Червено/Черни (CM-PS-CMA-NEST16RDBK1-GL) - omni
Продукти Cooler Master Комплект оплетени кабели Cooler Master, Червено/Черни (CM-PS-CMA-NEST16RDBK1-GL) - pic — Cool Scolt Кабел 3 в 1 USB, Lightning, micro USB и USB type C, син - mit
Продукти Cool Scolt Кабел 3 в 1 USB, Lightning, micro USB и USB type C, сребрист - BestPC — D'Addario PW-CGTP-305 Черeн 15 cm Ъглов - Ъглов
Продукти D'Addario PW-GPKIT-10 Черeн 3 m Ъглов - Ъглов — Dahua Electronics Кабел Dahua, 4P PVC UTP, cat. 5e, 305м, бял (PFM920I-5EUN)
Продукти Dahua Electronics Кабел коаксиален Dahua RG59+2C, 20AWG, 200м, черен, със захр. кабел (PFM940I-59N2) — Datalogic PS2 Datalogic кабел 8-0741-17 (8-0741-17)
Продукти Datalogic RS232 кабел Datalogic 90A052086 4m (90A052086) — Deepcool Разклонител за вентилатори DeepCool Fan HUB 4 fans PWM/3pin (DP-F4PWM-HUB)
Продукти Deepcool Разклонител за вентилатори Deepcool Fan Hub DP-F4PWMHUB (DP-F4PWM-HUB) — Dell 470-aaxg мрежов кабел Черен 3 м (470-aaxg)
Продукти Dell 470-aaxh мрежов кабел Черен 5 м (470-aaxh) — Dell cbl-usb-atb usb кабел 0, 6 м usb a usb b Черен (470-aedp) (cbl-usb-atb)
Продукти Dell Combination Lock Straight Cable (461-AADC) — Dell Адаптер Dell video adapter - HDMI / VGA (470-ABZX)
Продукти Dell Адаптер за лаптоп Dell Kit - E5 90W Type-C AC Adapter (EUR) (450-AGOQ) — Delock 5 портов HDMI суич Delock 4K@60Hz, Дистанционно, Черен DELOCK-18685 (DELOCK-18685)
Продукти Delock 60103 — Delock 83870
Продукти Delock 83918 — Delock Molex-SATA Converter M/M 15cm 60100
Продукти Delock P4 4 pin мъжко - P4 4 pin женско, 30 cm (DELOCK-84954) — Delock Адаптер 4 в 1 Delock 63129 USB-C мъжко - VGA DVI DisplayPort HDMI женско, Черен (DELOCK-63129) - dandg
Продукти Delock Адаптер 4 в 1 Delock 63129 USB-C мъжко - VGA DVI DisplayPort HDMI женско, Черен (DELOCK-63129) - megamag — Delock Адаптер Delock 63482 DisplayPort мъжко - DVI женско (DELOCK-63482) - dandg
Продукти Delock Адаптер Delock 63482 DisplayPort мъжко - DVI женско (DELOCK-63482) - megamag — Delock за зареждане Delock 3 в 1, USB - Lightning Micro USB- USB-C, 1м, Черен (DELOCK-87155)
Продукти Delock Захранващ кабел DeLock 60102, Molex 4pin(м) към 2x SATA 15pin(м), 0.15m (DELOCK-60102) — Delock Кабел Delock DisplayPort 2.0 мъжко - DisplayPort мъжко, 1.0м, 10K, Черен (DELOCK-80265) - zettabytex
Продукти Delock Кабел Delock DisplayPort 2.0 мъжко - DisplayPort мъжко, 2.0м, 10K, 54 Gb/s, Черен (DELOCK-80266) - dandg — Delock Кабел DeLock PCI Express power 6 pin женско & gt; 2 x 8 pin мъжко, 30 cm
Продукти Delock Кабел DeLock PCI Express power 6 pin женско > 2 x 8 pin мъжко, 30 cm (DELOCK-83433) - ioncomputers — Delock Кабел Delock Ultra High Speed, HDMI мъжко - HDMI мъжко, 48 Gbit-s, 8K 60 Hz, 2 м, Син (85447)
Продукти Delock Кабел Delock Ultra High Speed, HDMI мъжко - HDMI мъжко, 48 Gbit-s, 8K 60 Hz, 2 м, Сребрист — Delock Кабел DeLock USB Pin header женско & gt; USB 2.0 type-A женски, 20 cm
Продукти Delock Кабел DeLock USB Pin header женско > USB 2.0 type-A женски, 20 cm (DELOCK-83291) - ioncomputers — Delock Кабел Delock USB-C мъжко - USB 3.2 A мъжко, 0.5 м DELOCK-83869 (DELOCK-83869)
Продукти Delock Кабел Delock USB-C мъжко -USB 3.2 A мъжко, 0.5 м (DELOCK-83869) — Delock кабел, USB 2.0, USB-A към USB-A, 15cm, черен (82457)
Продукти Delock Карта PCI Express x4 Delock към 1x M. 2 Key B + 1x M. 2 NVMe M. 2 Key M, Low Profile (DELOCK-89047) - cybertrade — DEMA Нагревателен кабел защитаващ от замръзване с термостат dema, 14 м (dema 27504)
Продукти DEMA Нагревателен кабел защитаващ от замръзване с термостат dema, 4 м (dema 27501) — DeTech DC кабел DeTech, 5.5x2.1 F, 0.3m, Черен - 18368
Продукти DeTech DC кабел DeTech, 5.5x2.1 F, 0.3m, Черен - 18368 (18368) — DeTech Аудио кабел DeTech - DeTech-18116 (DeTech-18116)
Продукти DeTech Аудио кабел DeTech - DeTech-18119 (DeTech-18119) — DeTech Аудио кабел DeTech 3.5 - 3RCA F, 25см - 18216 (18216)
Продукти DeTech Аудио кабел DeTech 3.5 - 3RCA, 1.5m (DE-18183) — DeTech Видео кабел DeTech - DeTech-17167 (DeTech-17167)
Продукти DeTech Видео кабел DeTech - DeTech-17168 (DeTech-17168) — DeTech Видео кабел DeTech - DeTech-18142 (DeTech-18142)
Продукти DeTech Видео кабел DeTech - DeTech-18154 (DeTech-18154) — DeTech Двойна BNC букса, мъжка, DeTech 10 бр - 17149 (DeTech-17149)
Продукти DeTech Зарядно устройство за кола DeTech, DE-C01C, 5V/2.4A, 12/24V, С Type-C кабел, 2 x USB, Бял (14125) — DeTech Захранващ кабел DeTech, За лаптоп, CEE 7/7 - IEC C5, High Quality, 1.5m (de-18150)
Продукти DeTech Захранващ кабел DeTech, За лаптоп, CEE 7/7 - IEC C5, High Quality, 1.5m - 18150 — DeTech Кабел DeTech DP DP M/M, 14+1 cooper, 1.8м, Черен - 18270 (18270)
Продукти DeTech Кабел DeTech DP DP M/M, 14+1 cooper, 1.8м, Черен - 18270 (DeTech-18270) — DeTech Кабел DeTech DVI-DVI, 3m, 24+1, С ферит. - 18185 (18185)
Продукти DeTech Кабел DeTech DVI-DVI, 3m, 24+1, С ферит. - 18185 (DeTech-18185) — DeTech Кабел DeTech HDMI - HDMI M/М, 1.5м, С ъглова глава - 18134 (DeTech-18134)
Продукти DeTech Кабел DeTech HDMI - HDMI M/М, 1.8m, Flat, Жълт (DE-18123) — DeTech Кабел DeTech LAN - LAN Cat: 6, Flat, 1.5m (DE-18130)
Продукти DeTech Кабел DeTech LAN - LAN Cat: 6, Flat, 1.5m - 18130 — DeTech Кабел DeTech LAN-LAN, CAT 5, 1.0м (de-18078)
Продукти DeTech Кабел DeTech LAN-LAN, CAT 5, 1.0м -18078 — DeTech Кабел DeTech USB M / USB M 3.0 1.5m, Син (DE-18143)
Продукти DeTech Кабел DeTech USB M / USB M 3.0 1.5m, Син - 18143 — DeTech Кабел DeTech VGA - VGA, Flat, 3+4, 5.0m - 18142 (18142)
Продукти DeTech Кабел DeTech VGA - VGA, Flat, 3+4, 5.0m - 18142 (DeTech-18142) — DeTech Кабел DeTech, HDMI - HDMI M/М, 15m, С оплетка и ферит (de-18310)
Продукти DeTech Кабел DeTech, SCART - 3 RCA M, 1.0m, Черен - 18022 (18022) — DeTech Кабел Аудио преходник 3.5 Male към 3.5 Female x 2 20см с микрофон (DE-18211)
Продукти DeTech Кабел за данни DeTech DE-21C, Type-C, 1.0m, Бял - 14131 — DeTech Кабел за данни DeTech, USB Type-C - USB Type-C 3.0, 1.0m, Черен - 14964
Продукти DeTech Кабел за данни No brand Lightning - USB iPhone 5/5s: 6, 6S / 6plus, 6S plus, Разтягащ (DE-14250) — DeTech Кабел, DeTech, HDMI - HDMI M/М, 20m, С оплетка и ферит - 18311 (DeTech-18311)
Продукти DeTech Кабел, DeTech, HDMI - HDMI M/М, 25m, С оплетка и ферит (DE-18312) — DeTech Конектор DeTech, BNC M - Лустер клема, 10бр. , Черен - 17168 (17168)
Продукти DeTech Конектор DeTech, BNC M - Лустер клема, 10бр. , Черен - 17168 (DeTech-17168) — DeTech Мрежов кабел DeTech - DeTech-18337 (DeTech-18337)
Продукти DeTech Мрежов кабел DeTech - DeTech-18338 (DeTech-18338) — DeTech Оптичен аудио кабел DeTech, Toslink, 20м, Черен - 18358 (18358)
Продукти DeTech Оптичен аудио кабел DeTech, Toslink, 20м, Черен - 18358 (DeTech-18358) — DeTech Оптичен кабел DeTech, FTTH, 4 влакна, Outdoor, 2000м, Черен - 18414 (DeTech-18414)
Продукти DeTech Оптичен кабел DeTech, LC, Pigtail, UPC, Singlemode, 1.5м, Жълт (DE-18334) — DeTech Оптичен пач кабел DeTech, SC-LC, UPC, Multimode, Duplex, 10м, Оранжев - 18340 (DeTech-18340)
Продукти DeTech Оптичен пач кабел DeTech, SC-LC, UPC, Multimode, Duplex, 3.0м, Оранжев (DE-18338) — DeTech Оптичен пач кабел DeTech, SC-SC, UPC, Singlemode, Simplex, 10м, Жълт - 18326 (18326)
Продукти DeTech Оптичен пач кабел DeTech, SC-SC, UPC, Singlemode, Simplex, 10м, Жълт - 18326 (DeTech-18326) — DeTech Преходник DeTech Mini DP то DVI, HDMI, VGA 10см, Бял - 18157 (18157)
Продукти DeTech Преходник DeTech, от HDMI(ж) към Micro HDMI(м), черен (d17120) — Diva Кабел Diva SCART/m-SCART/m, 1.5 м (DW-7300)
Продукти Diva Кабел Diva VGA (мъжко) - VGA (мъжко), 3.0 метра, черен, DW-7317 — DPA dad6033
Продукти DPA DAD6034 - Sennheiser Evolution/G2/G3/D1, X2 Digital Wireless, Audio Ltd En2 TX — Dudao L12S кабел, AUX mini jack 3.5mm, 1m, 3 pole, stereo, бял
Продукти Dudao L16i адаптер от Lightning към 3.5mm жак, бял (Dudao L16i Data Cable white) — Dudao USB към Lightning кабел, 5A, 1m, бял (Dudao Cable L2L 1M (Lightning))
Продукти Dudao USB към Micro USB 2.0 адаптер, златист (L15M) — Dux Ducis Кабел Dux Ducis Micro USB 3n1 Series + 9H Tempered Glass + TPU Cover - Samsung A3 2017, Бял
Продукти Dux Ducis Кабел Dux Ducis Micro USB 3n1 Series + 9H Tempered Glass + TPU Cover - Samsung J3 2017, Бял — Earldom Аудио кабел Earldom ET-AUX29, 3.5mm към Type-C, 1.0м, Бял - 40179
Продукти Earldom Аудио кабел Earldom ET-AUX29, 3.5mm към Type-C, 1.0м, Бял - 40179 (40179) — Earldom Аудио кабел, Earldom, AUX21, 3.5mm жак, М/М, 1.0м, Различни цветове (DE-14876)
Продукти Earldom Аудио кабел, Earldom, AUX21, 3.5mm жак, М/М, 1.0м, Различни цветове - 14876 — Easy Roller - ролки за окачване на оборудване