TP-Link T2500G-10TS Суич, комутатор

Упътване до адрес:
Предложен маршрут:  

Още оферти

 

TP-Link (TL-SG3210_VZ) JetStream 8-Port Gigabit L2 Managed комутатор TP-LINK T2500G-10TS(TL-SG3210) с 2 SFP слота

200,65 лв
Информация в магазина
към магазина »
stealtechcomputers.com
 

TP-Link (T2500G-10TS) Switch TP-Link T2500G-10TS, 8x 10/100/1000Mbps, 2x Gigabit SFP Slots, 1x Console port, 1x micro USB

209,45 лв
Безплатна доставка
В наличност
към магазина »
jarcomputers.com
 

TP-LINK TP-Link T2500G-10TS(TL-SG3210) 8x 10/100/1000 port+2x SFP port, Managed, Rackmount (T2500G-10TS(TL-SG3210))

213,97 лв
Информация в магазина
към магазина »
senetic.bg
 

TP-LINK (T2500G-10TS (TL-SG3210)) Switch TP-LINK T2500G-10TS (TL-SG3210) (8x 10/100/1000Mbps)

221,53 лв
Информация в магазина
към магазина »
techmag.bg
 

TP LINK (TL-SG3210) Комутатор TP-Link TL-SG3210 (T2500G-10TS)

Купи от ИТ фирма с 26 годишен опит и над 20К доволни клиенти

242,22 лв
Безплатна доставка
В наличност
към магазина »
ecenter.bg

Още подобни стоки от най-популярните

Още стоки марка TP-Link: TP-Link Суич, комутатор

Описание
Брой портове 10/100/1000 Mbit/s 8
Управляем (SNMP)  Да
QoS Да

Виждате грешка в описанието или таблицата? Сигнализирайте ни!

TP-Link T2500G-10TS

JetStream 8-Port Gigabit L2 Managed Switch with 2 SFP Slots

Be the first to
Write a Review

Gigabit Ethernet connections on all ports provide full speed of data transferring
Selective RJ45 console port and Micro-USB console port
Advanced security features include IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm Control, DHCP Snooping, 802.1X and Radius Authentication
L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping optimize voice and video applications
Web/CLI managed modes, SNMP, RMON and Dual Image bring abundant management features

HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Interface 8 10/100/1000Mbps RJ45 ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Gigabit SFP Slots
1 RJ45 Console Port
1 Micro-USB Console Port
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity Fanless
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
Power Consumption Maximum: 8.38W (220V/50Hz)
Dimensions ( W x D x H ) 11.6 × 7.1 × 1.7 in. (294 × 180 × 44 mm)

PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 20Gbp
Packet Forwarding Rate 14.9Mpps
MAC Address Table 8k
Packet Buffer Memory 4Mb
Jumbo Frame 10KB

SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 Features IGMP Snooping v1/v2/v3
MLD v1/v2 Snooping
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Port isolation
BPDU filtering/guard
TC/Root protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
LLDP/LLDP-MED
DHCP VLAN Relay
L2PT
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
VLAN VPN (QinQ)
Management VLAN configuration
Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID;
Time Range Based
Security IP-MAC-Port-VID Binding
AAA
DHCP Snooping
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius, Guest VLAN
DoS Defend
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
PPPoE
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 Applications DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Dual Image
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS

OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS

System Requirements
Microsoft® Windows® 10, 8, 7, Vista, XP or MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.

Environment
Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing Продукт известен още и като T 2500 G 10 TS, T2500G10TS, T2500G 10TS, T 2500G-10T S, T2500G-10 TS
Мнения
Задайте въпрос

Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.