Ubiquiti Edgeswitch 24 ES-24-250W Суич, комутатор

Упътване до адрес:
Предложен маршрут:  

Още оферти

Описание
Филтър Swich - PoE, SFP SFP SlotsПриложение RackmountМрежови характеристики Auto-uplinkПроизводител UBIQUITIГаранция 12 месеца ( юридически лица ) / 24 месеца ( физически лица )Критерии за валидност на гаранцията Гаранционна карта/Сериен номерЦвят ЧеренФилтър Swich 24 портаФилтър Swich скорост 10/100/1000Mbps RJ45 PortsИнтерфейс 2 1000Mbps SFP SlotsТип PoEСъвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3at/af compliantПриложение За бизнесаТип ManagedМрежови характеристики Multi ModeЕксплоатационни качества Forwarding Rate 38MppsL2 Switching Features DHCP RelayL2 Switching Features DHCP SnoopingL2 Switching Features IGMP Snooping QuerierL2 Switching Features Independent VLAN Learning (IVL) SupportИнтерфейс 1 Console PortL2 Switching Features Loop PreventionQuality of Service Differentiated Services (DiffServ)Работна температура -40℃~70℃ (-40℉~158℉)Работна влажност 10%~90% без кондензацияОхлаждане ПасивноСистемни изисквания Microsoft® Windows® XP, Vista or Windows 7, Windows 8/8.1, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux. Размери ширина 485.04 mmРазмери дълбочина 285.6 mmРазмери височина 43.7 mmЦвят ЧеренL2 Switching Features Unauthenticated VLANL2 Switching Features Protected PortsСофтуерни функции Operation mode (switching, mirroring, or aggregate) per portVLAN Management VLAN configurationЗахранване 100~240VAC, 50/60HzСертификати CEВид на монтаж ДекстопL2 Switching Features Port MirroringL2 Switching Features Jumbo Ethernet Frame SupportL2 Switching Features Link AggregationСофтуерни функции DHCP/DHCPv6VLAN VLAN, Private VLAN, Voice VLANЗахранване 250WСертификати FCCВид на монтаж RackmountФилтър Swich - PoE, SFP PoEИнтерфейс 24 10/100/1000Mbps RJ45 PortsТип SmartL2 Switching Features Voice VLANsL2 Switching Features Spanning Tree STP/RSTP/MSTPСофтуерни функции Web-based GUI and CLI managementЕксплоатационни качества Switching Capacity 52 GbpsСкорост на сериен трансфер на данните 26Gbps Продукт известен още и като Edgeswitch 24 ES 24 250 W, Edgeswitch24ES24250W, Edgeswitch 24 ES 24 250W, Edgeswitch24ES-24-250W, Edgeswitch 24 ES-24-250 W
Мнения
Задайте въпрос

Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.

^