Описание
ТипВъншна
БезжичнаНе

Виждате грешка в описанието или таблицата? Сигнализирайте ни!

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector Х-ка 1 : Converts 1000Base-T Gigabit twisted-pair signals to 1000Base-LX Gigabit single-mode fiber signals Х-ка 2 : Maximum fiber cable distance : 10 km Х-ка 3 : Interfaces/Ports: 1 x RJ-45, 1 x SC Duplex Х-ка 4 : Compatibility: DMC-1000 Chassis Продукт известен още и като DMC 810 SC E, DMC810SCE, DMC 810SC/E, DMC-810SCE, DMC-810SC/ E
Мнения
Задайте въпрос

Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.

^