| Тип на апарата | Компактен със сменяема оптика (MILC) |
Сензор | |
| Формат на сензора | Среден формат |
| Сензор тип | CMOS |
| Мегапиксели | 51.4 MPx |
Оптика | |
| Байонет за обектив | Fujifilm G |
| Китов обектив | Без китов обектив |
Услугата Известие за цена Ви уведомява, когато цената на стоката падне под избраната стойност.
Най-ниска актуална цена: 6 555,60 лв
Други стоки марка Fujifilm: Fujifilm Цифрови фотоапарати
| Тип на апарата | Компактен със сменяема оптика (MILC) |
Сензор | |
| Формат на сензора | Среден формат |
| Сензор тип | CMOS |
| Мегапиксели | 51.4 MPx |
Оптика | |
| Байонет за обектив | Fujifilm G |
| Китов обектив | Без китов обектив |
Експозиция | |
| Максимално време на затвора | 3600 сек |
| Минимално време на затвора | 1/16000 сек |
| Компенсация на експонирането | Да |
| Частичен (spot) светломер | Да |
| Матричен светломер | Да |
| Светломер с централно мерене | Да |
| Цифрово ESP измерване | Не |
| Чувствителност (ISO) | 100 - 12800 |
| Експозиционен клин | Да |
Фокус | |
| Метод на фокусиране | Автофокус/ръчен фокус |
| Индикатор за автофокуса | Да |
Светкавица | |
| Вградена светкавица | Не |
| Гнездо за светкавица | Да |
| Намаляване ефекта "червени очи" | Не |
Снимачни опции | |
| Снимков формат | JPEG/RAW |
| Максимална резолюция на снимка | 8256 x 6192 пиксела |
| Серийна снимка | Да |
| Серийни снимки (с максимална резолюция) | 3 кадъра/сек |
| Настройка на бялото | Да |
Видео | |
| Видеозапис | Да |
| Максимална резолюция при видеозапис | 1920 x 1080 пиксела |
| FPS (с максимална резолюция) | 30 кадъра/сек |
| Видео формат | MOV (MPEG-4 AVC / H.264) |
Функции | |
| Самоснимачка | Да |
| Директно принтиране (PictBridge) | Не |
Екран | |
| Размер на екрана | 3.2 инча |
| LCD резолюция | 2360000 pixel |
| Подвижен екран | Да |
Медиен носител | |
| Съвместими карти памет | Secure Digital SDHC SDXC |
Изводи | |
| USB | Да |
| AV изход | Не |
| HDMI изход | Да |
Размери | |
| Ширина | 160.7 мм |
| Височина | 96.5 мм |
| Дълбочина | 66.4 мм |
| Тегло | 775 г |
Още параметри | |
| Графичен процесор | X Processor Pro |
| Wi-Fi | Да |
| 3D фотоапарат | Не |
| Захранване | Li-ion акумулатор |
| Водоустойчив фотоапарат | Не |
| Визьор | Да |
| Резба за статив | Да |
Виждате грешка в описанието или таблицата? Сигнализирайте ни!
Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.