| Тип на апарата | Компактен |
Сензор | |
| Сензор тип | MOS |
| Размер на сензора | 1 inch |
| Мегапиксели | 20.1 MPx |
Оптика | |
| Оптично увеличение | 15 x |
| Цифрово увеличение | 2 x |
Услугата Известие за цена Ви уведомява, когато цената на стоката падне под избраната стойност.
Най-ниска актуална цена: 1 526,40 лв
Други стоки марка Panasonic: Panasonic Цифрови фотоапарати
| Тип на апарата | Компактен |
Сензор | |
| Сензор тип | MOS |
| Размер на сензора | 1 inch |
| Мегапиксели | 20.1 MPx |
Оптика | |
| Оптично увеличение | 15 x |
| Цифрово увеличение | 2 x |
| Максимално фокусно разстояние | 132 мм |
| Минимално фокусно разстояние | 8.8 мм |
| Максимална апертура | f/3.3 - 6.4 |
| Еквивалентно фокусно разстояние (35мм) | 24 - 360 mm |
Експозиция | |
| Максимално време на затвора | 60 сек |
| Минимално време на затвора | 1/16000 сек |
| Компенсация на експонирането | Да |
| Частичен (spot) светломер | Да |
| Матричен светломер | Да |
| Светломер с централно мерене | Да |
| Цифрово ESP измерване | Не |
| Чувствителност (ISO) | 125 - 12800 |
| Експозиционен клин | Да |
Фокус | |
| Метод на фокусиране | Автофокус/ръчен фокус |
| Минимално разстояние в макро режим | 3 см |
| Индикатор за автофокуса | Да |
Светкавица | |
| Вградена светкавица | Изскачаща светкавица |
| Обхват на светкавицата | 0.6 - 6.8 м |
| Гнездо за светкавица | Не |
| Намаляване ефекта "червени очи" | Да |
Снимачни опции | |
| Снимков формат | JPEG/RAW |
| Максимална резолюция на снимка | 4864 x 3648 пиксела |
| Стабилизатор на образа | Да |
| Тип стабилизатор на образа | Оптичен |
| Серийна снимка | Да |
| Настройка на бялото | Да |
Видео | |
| Видеозапис | Да |
| Максимална резолюция при видеозапис | 3840 x 2160 пиксела |
| FPS (с максимална резолюция) | 30 кадъра/сек |
| Видео формат | AVCHD, MP4 |
Функции | |
| Самоснимачка | Да |
| Директно принтиране (PictBridge) | Да |
Екран | |
| Размер на екрана | 3 инча |
| LCD резолюция | 1244000 pixel |
| Подвижен екран | Не |
Медиен носител | |
| Съвместими карти памет | Secure Digital SDHC SDXC |
Изводи | |
| USB | Да |
| AV изход | Не |
| HDMI изход | Да |
Размери | |
| Ширина | 111.2 мм |
| Височина | 64.2 мм |
| Дълбочина | 45.2 мм |
| Тегло | 340 г |
Още параметри | |
| Wi-Fi | Да |
| 3D фотоапарат | Не |
| Захранване | Li-ion акумулатор |
| Водоустойчив фотоапарат | Не |
| Визьор | Да |
| Резба за статив | Да |
Виждате грешка в описанието или таблицата? Сигнализирайте ни!
Галерия
Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.