| Съвместими байонети | Nikon байонет |
| Тип на обектива | Стандартен обектив |
| Твърд обектив | Да |
| Варио обектив | Не |
| Стабилизатор на образа | Не |
Съвместими формати матрица | |
| Матрица формат APS-C | Да |
| Full frame матрица | Да |
Услугата Известие за цена Ви уведомява, когато цената на стоката падне под избраната стойност.
Най-ниска актуална цена: 408,00 лв
Други стоки марка Nikon: Nikon Обективи
| Съвместими байонети | Nikon байонет |
| Тип на обектива | Стандартен обектив |
| Твърд обектив | Да |
| Варио обектив | Не |
| Стабилизатор на образа | Не |
Съвместими формати матрица | |
| Матрица формат APS-C | Да |
| Full frame матрица | Да |
| Матрица 4/3 тип | Не |
| Сензор за средноформатни снимки | Не |
| Матрица формат CX | Не |
| Матрица формат S35 | Не |
Още параметри | |
| Фокусно разстояние | 50 mm |
| Минимална апертура | f/16 |
| Максимална апертура | f/1.8 |
| Диаметър на филтри | 58 мм |
| Строеж на обектива | 7/6 обективи / групи |
| Брой пластинки на блендата | 7 |
| Максимално увеличение | 0.15 x |
| Минимално фокусно раазстояние | 45 см |
| Сенник за обектив | Да |
Размери | |
| Диаметър | 72 мм |
| Дължина | 52.5 мм |
| Тегло | 185 г |
Виждате грешка в описанието или таблицата? Сигнализирайте ни!
Галерия
Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.