Chemoform finesse® Ексфолираща захар, Роза, 5 кг
Най-евтини оферти (1)
Chemoform finesse® Ексфолираща захар, Роза, 5 кг
Описание на продукта
Параметри на продукта
Параметри на продукта
Описание на продукта
Натурален пилинг захар от марката finesse® с растителни масла и слънчогледово олио предлага свежия аромат на романтични рози. Този захарен пилинг в практична шкафче опаковка е идеален за професионални уелнес, сауни и козметични салони. Той нежно премахва мъртвите кожни клетки, стимулира кръвообращението и подпомага естествената регенерация на кожата. Резултатът е гладка, мека и приятно ароматизирана кожа.
Пилинг захар finesse® съчетава естествения ексфолиращ ефект на захарните кристали с подхранващата сила на растителните масла. Слънчогледовото олио осигурява на кожата необходимата хидратация и хранене, докато ароматът на роза носи усещане за спокойствие, хармония и свежест. Редовната употреба на пилинга ще постигне по-мека и еластична кожа с естествен блясък и здрав вид.
Процедурата по пилинг в сауната има редица благоприятни ефекти: подобрява кръвообращението, почиства порите, помага за усвояването на хранителни вещества и допринася за регенерацията на кожата. Топлината в сауната отваря порите, което повишава ефективността на пилинга. Редовната употреба спомага за стягане на кожата, намаляване на стриите и целулита и я оставя гладка и жизнена.
Приложение:
Нанесете пилинга в сауната след втория цикъл на сауна, когато порите са отворени и кожата е готова за процедура. Масажирайте го във влажна кожа с кръгови движения, а след това се препоръчва кратък престой в парната баня. След нанасяне, вземете душ и изплакнете остатъците от захар.
Дозировка:
Използвайте индивидуално количество пилинг захар според вашите нужди и зоната, която ще третирате.
Спецификации:
Аромат: Роза
Срок на годност след отваряне: 3 месеца
Употреба: Идеален за сауна и класическа употреба
Предупреждение:
Не използвайте върху лицето, лигавиците или отворени рани.
Съдържание на опаковката: 5 кг
Съхранение:
Съхранявайте в затворен контейнер, на сухо и защитено от пряка слънчева светлина място.
Съставки (INCI):
Захароза, масло от олио, парфюм, токоферол, масло от семена на слънчоглед, цитронелол
Липсва или е неправилен важен параметър? Предоставената информация е само за ориентиране, затова ви съветваме да проверите дали предлаганият продукт има ключовите параметри от които се нуждаете, преди да купите от магазина по ваш избор. Въпреки че се стремим към максимална точност на информацията, за съжаление не можем винаги да гарантираме 100% съответствие. Цените на продуктите са с включен ДДС.
Продуктът все още няма отзиви.

