Electromash 4SKM 100
Най-евтини оферти (1)
Electromash 4SKM 100
Описание на продукта
Параметри на продукта
Параметри на продукта
Описание на продукта
Моделът 4″ 4 SKM 100 е проектиран за ефективно и надеждно изпомпване на вода от сондажи с минимален диаметър Ø110мм. С мощност от 0.75 kW и напор до 58 метра, тя е чудесен избор за домакинства, малки земеделски стопанства или напоителни системи, където се търси баланс между производителност и икономия на енергия.
Корпусът от неръждаема стомана и месинг, както и металните работни елементи, осигуряват дълъг живот на помпата и устойчивост на работа в среди с повишено съдържание на твърди частици (до 250 г/1000 л). Възможността за автоматизация чрез електронна кутия и водни датчици позволява напълно автономна работа с вградени защити от сух ход, ниско/високо напрежение и други рискове.
С дебит от 2700 литра на час, този модел осигурява постоянен воден поток, идеален за ежедневни нужди и стабилна поддръжка на водоснабдителна система.
Характери тики:
-
Мощност: 0.75 kW / 220V
-
Дебит: 2700 л/ч
-
Напор: до 58 м
-
Д иаметър на корпуса: Ø100мм
-
Макс. температура на водата: +35°C
-
Допустими твърди частици: до 250 г/1000 л
Липсва или е неправилен важен параметър? Предоставената информация е само за ориентиране, затова ви съветваме да проверите дали предлаганият продукт има ключовите параметри от които се нуждаете, преди да купите от магазина по ваш избор. Въпреки че се стремим към максимална точност на информацията, за съжаление не можем винаги да гарантираме 100% съответствие. Цените на продуктите са с включен ДДС.
Продуктът все още няма отзиви.

