GOODWE GW8000-ET-20_AFCI
Най-евтини оферти (1)
GOODWE GW8000-ET-20_AFCI
Описание на продукта
Параметри на продукта
Параметри на продукта
Описание на продукта
Представяме ви инвертора GoodWe GW8K-ET G2, част от иновационната линия Hybrid-WR. Този модел е проектиран да осигури надеждно и ефективно решение за съхранение на енергия, с номинална мощност от 8000 ZS. С уникалната си топология TL и два MPPT (максимални точки на мощност), инверторът предлага оптимизирано управление на енергията, което го поставя пред конкуренцията.
GoodWe GW8K-ET G2 е съвместим с MC4 свързване и поддържа високо напрежение на акумулатора, което осигурява по-добра производителност и гъвкавост в различни условия на работа. С минимално MPP напрежение от 120.0 Volt и максимално MPP напрежение от 850.0 Volt, този инвертор е идеален за разнообразни приложения в сферата на възобновяемата енергия.
С тегло от 25 kg, GoodWe GW8K-ET G2 е проектиран за лесен монтаж и поддръжка. Със своята надеждност и иновации, този продукт от GoodWe е отличен избор за всеки, който търси ефективно решение за управление на енергията в дома или бизнеса.
Липсва или е неправилен важен параметър? Предоставената информация е само за ориентиране, затова ви съветваме да проверите дали предлаганият продукт има ключовите параметри от които се нуждаете, преди да купите от магазина по ваш избор. Въпреки че се стремим към максимална точност на информацията, за съжаление не можем винаги да гарантираме 100% съответствие. Цените на продуктите са с включен ДДС.
Продуктът все още няма отзиви.

