Най-евтини оферти (2)
Raider RDP-RSA04 (042201)


Подобни продукти
Описание на продукта
Параметри на продукта
Параметри на продукта
Описание на продукта
Ексцентършлайф 380W ø150mm рег. обор. RDP-RSA04 - Характеристики:
- Диаметър на плота (mm): 150
- Дължина на кабела (m): 2
- Ексцентрици тет (mm): 2
- Макс. обороти без натоварване диапазон (min-1): 6000 - 13000
- Номинална мощност (W): 380
- Номинално захранващо напрежение (V): 230
- Тип захранване: Мрежово
Ок мплектовка:
- Шкурка - 1 бр.
Описание:
Машината от серията Raider Pro предоставя висока производителност, подобрена функционалност и идва с тригодишна гаранция. Ексцентършлайфът RDP-RSA04 е компактна шлифовъчна машина, предназначена за прецизно шлайфане и полиране на различни материали като дърво, метал и пластмаса. Ексцентричните движения и въртенето на плота позволяват постигането на отлични резултати, включително при обработката на вдлъбнати и заоблени повърхности.
Характеристи и:
За хващане тип "Velcro": Удобна система за закрепване на шкурките, позволяваща бърза смяна.
Възможно ст за свързване към външна аспирация: Можете да свържете шлайфа към аспиратор за по-ефективно премахване на праха.
Понижено ниво на вибрации: Осигурява по-голям комфорт по време на работа.
Регулиру еми обороти: Възможност за промяна на оборотите в зависимост от нуждите на задачата.
Прахоотв еждане чрез отверстия в диска: Поддържа чиста работна област, като отвежда праха през текстилния прахоуловител.
Този ексцентършлайф предоставя висококачествено и прецизно шлифане за различни.
Липсва или е неправилен важен параметър? Предоставената информация е само за ориентиране, затова ви съветваме да проверите дали предлаганият продукт има ключовите параметри от които се нуждаете, преди да купите от магазина по ваш избор. Въпреки че се стремим към максимална точност на информацията, за съжаление не можем винаги да гарантираме 100% съответствие. Цените на продуктите са с включен ДДС.
Продуктът все още няма отзиви.