Chris Christensen Spectrum One Shampoo for Coarse & Rough Coats шампоан за териери и кучета с двойна козина 118ml концентрат 8: 1
Най-евтини оферти (1)
Описание на продукта
Параметри на продукта
Параметри на продукта
Описание на продукта
Spectrum One Shampoo for Coarse & Rough Coats
Поддържа текстурата, от която се нуждаете.
Много подходящ за породи с двойна козина.
Твърдите козини на териерите ще легнат и ще станат приятни на пипане с обем и плътност.
Възстановява подскокливостта на козината. Други породи като пудели, Bichon Frises Бедлингтън Териери и тези с двойна козина, които са твърде меки и отпуснати ще станата по-стегнати за по-лесно подстригване.
Не изсушава на козината или кожата.
Разреждане 1:8 във вода.
Ние от Chris Christensen разбираме колко е важно да имате перфектния Груминг за Вашето куче. Ето защо разработихме шампоан за груба и твърда козина Spectrum One. С този шампоан можете да получите несравними видими резултати, възстановявайки свежата еластичност на козината, независимо каква порода куче притежавате.
Формулиран с персонализирани комплекси, този шампоан няма да изсуши нито козината, нито кожата на Вашето кученце, като същевременно осигурява хрупкавата текстура, която желаете.
Spectrum One има невероятни възможности, когато става въпрос за териери с твърда козина - те ще лежат плоски със страхотна текстура за нула време!
Пудели, бишон фризе, бедлингтън териери и породи с двойна козина, които може да са твърде меки и отпуснати, също ще видят по-пълно обзавеждане с повече обем - което ги прави много по-лесни за управление при подстригване и оформяне по време на следващата им сесия за подстригване.
И за допълнително удобство, този здрав шампоан се разрежда до 8:1, което го прави още по-рентабилен. Плюс това, нашият продукт е с гордост произведен в САЩ, така че можете да се доверите, че вашият домашен любимец получава само най-добрите грижи от Крис Кристенсен.
Всичко е в детайлите:
- Перфектен за обемни палта и телени палта.
- За перфектни резултати съветваме да използвате CCS Spectrum one Conditioner
- Няма да изсуши козината или кожата
- Поддържа свежата текстура, от която се нуждаете
- Разредете до 8:1
Указания: Пред варително намокрете козината. Нанесете директно върху козината (може да се разрежда до 8:1).
Работете в пяна. Изплакнете обилно и повторете, ако е необходимо.
Липсва или е неправилен важен параметър? Предоставената информация е само за ориентиране, затова ви съветваме да проверите дали предлаганият продукт има ключовите параметри от които се нуждаете, преди да купите от магазина по ваш избор. Въпреки че се стремим към максимална точност на информацията, за съжаление не можем винаги да гарантираме 100% съответствие. Цените на продуктите са с включен ДДС.
Продуктът все още няма отзиви.