UNI STR Диамантени борчета за шлифоване на плочки, стъкло, керамика, 3 мм, 50 бр (uni-09947)
Най-евтини оферти (1)
UNI STR Диамантени борчета за шлифоване на плочки, стъкло, керамика, 3 мм, 50 бр (uni-09947)
Описание на продукта
Параметри на продукта
Параметри на продукта
Описание на продукта
Подходящи за шлифоване и обработка на стъкло, плочки, мрамор, керамика, камък, карбид, дърво, скъпоценни камъни и други.
Използват се за дърворезба, при изглаждане на ръбове и оформяне на материала, при изработка на сувенири, бижута, арт композиции, за оформяне на финни детайли.
Комплекта включва 50 диамантени борчета с различен размер и форма.
Шлайфгриферите са с конусовидна, плоска, кръгла и трапецовидна форма. Доставят се заедно с пластамасова кутия която разполага с гнезда за поставяне на всяко борче.
Технически данни:
- Размер на опашката: 3 мм
- Брой в кутия: 50 бр
- Арт. №: UNI-09947
- Тегло: 0.250 кг
Липсва или е неправилен важен параметър? Предоставената информация е само за ориентиране, затова ви съветваме да проверите дали предлаганият продукт има ключовите параметри от които се нуждаете, преди да купите от магазина по ваш избор. Въпреки че се стремим към максимална точност на информацията, за съжаление не можем винаги да гарантираме 100% съответствие. Цените на продуктите са с включен ДДС.
Продуктът все още няма отзиви.

