Измежду клиентите на магазина
77.18% биха препоръчали магазина на други
97.63% са получили стоката в рамките на 10 дни
| Услуги предлагани на страницата | |
|---|---|
| Начин на плащане: | При доставка Банков превод EPay.bg На изплащане При получаване в магазина С карта |
| Начин на поръчване: | Онлайн магазин Телефон Имейл |
| Начин на доставка: | Получаване в магазина До адрес, по куриер Получаване в офис на куриера До адрес, с фирмена логистика |
| Получени оценки | |
|---|---|
![]() Програма Коректен Магазин
Магазинът е награден с отличие Коректен магазин по силата на действителни мнения от купувачите. Програма "Коректен магазин" работи в интерес на клиентите, като стимулира онлайн магазините да предоставят по-качествени услуги. Смисълът й е да предаде опита на вече пазарувалите на онези, които обмислят откъде да направят своята покупка. Вече пазарувалите след покупката попълват анкета, с която лесно могат да споделят впечатлението си от услугите на магазина. |
|
Оставете своето мнение за магазин robosector! Мисля, че магазинът...
Коректни
Отлична комунилация!
Звъннах за допълнително информация и момичето беше отзивчива и предостави нужната ощинформация.
Няма, до този момент.
Процесът за поръчка е добър. Продукта е перфектен, още трима мои познати си поръчаха след мен.
Nqmashe nasreshtno obajdane ot magazina za utochnqvane statusa na poruchkata
Добра организация.
Не информират клиентите че поръчката ще се забави.
Няма
Прескачам
robosector (Преди 5 дни)
Здравейте! Благодарим Ви за обратната връзка.
Стремим се да информираме клиентите своевременно при промяна в сроковете за доставка. В отделни случаи е възможно да възникнат непредвидени забавяния, свързани с наличности или логистични процеси.
Много съм доволна!
работи перфектно
засега нямам забележки
robosector (Преди 5 дни)
Благодарим Ви за прекрасната оценка!
ok
robosector (Преди 5 дни)
Благодарим Ви за оценката!
Поръчах преди около месец, но поръчката ми все още не е изпратена. Около седмица след като направих поръчката, изпратих имейл до магазина, но никой не ми отговори. Това изобщо истински магазин ли е?
Никакви
Поръчах преди около месец, но поръчката ми все още не е изпратена. Около седмица след като направих поръчката, изпратих имейл до магазина, но никой не ми отговори. Това изобщо истински магазин ли е?... Още »
robosector (Преди 5 дни)
Здравейте! Магазинът е напълно реален и ежедневно обслужва множество клиенти.
Лесно и коректно
robosector (Преди 5 дни)
Благодарим Ви за положителната оценка!
