| Тип на апарата | Instant |
Сензор | |
| Сензор тип | CMOS |
| Мегапиксели | 1.3 MPx |
Оптика | |
| Оптично увеличение | 1 x |
| Цифрово увеличение | 10 x |
| Максимално фокусно разстояние | 2.8 мм |
Услугата Известие за цена Ви уведомява, когато цената на стоката падне под избраната стойност.
Най-ниска актуална цена: 95,56 лв
Други стоки марка Denver Electronics: Denver Electronics Цифрови фотоапарати
| Тип на апарата | Instant |
Сензор | |
| Сензор тип | CMOS |
| Мегапиксели | 1.3 MPx |
Оптика | |
| Оптично увеличение | 1 x |
| Цифрово увеличение | 10 x |
| Максимално фокусно разстояние | 2.8 мм |
| Минимално фокусно разстояние | 2.8 мм |
| Максимална апертура | f/2.7 |
Експозиция | |
| Компенсация на експонирането | Не |
| Частичен (spot) светломер | Не |
| Матричен светломер | Не |
| Светломер с централно мерене | Не |
| Цифрово ESP измерване | Не |
Светкавица | |
| Вградена светкавица | Да |
| Гнездо за светкавица | Не |
| Намаляване ефекта "червени очи" | Не |
Снимачни опции | |
| Снимков формат | JPEG |
| Стабилизатор на образа | Не |
| Серийна снимка | Не |
| Настройка на бялото | Не |
Видео | |
| Видеозапис | Да |
Екран | |
| Размер на екрана | 2.8 инча |
| Подвижен екран | Не |
Медиен носител | |
| Съвместими карти памет | MicroSD MicroSDHC |
Изводи | |
| USB | Да |
| AV изход | Не |
| HDMI изход | Не |
Размери | |
| Ширина | 130 мм |
| Височина | 100 мм |
| Дълбочина | 89 мм |
Още параметри | |
| Wi-Fi | Не |
| 3D фотоапарат | Не |
| Захранване | Li-ion акумулатор |
| Водоустойчив фотоапарат | Не |
| Визьор | Да |
| Материал на изработката | Пластмаса |
| Цвят | Светлосин |
Виждате грешка в описанието или таблицата? Сигнализирайте ни!
Галерия
Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.