| Тип на апарата | Instant |
Сензор | |
| Сензор тип | CMOS |
| Размер на сензора | 1/5 inch |
| Мегапиксели | 4.9 MPx |
Оптика | |
| Оптично увеличение | 1 x |
| Максимална апертура | f/2 |
Услугата Известие за цена Ви уведомява, когато цената на стоката падне под избраната стойност.
Най-ниска актуална цена: 434,19 лв
Други стоки марка Fujifilm: Fujifilm Цифрови фотоапарати
| Тип на апарата | Instant |
Сензор | |
| Сензор тип | CMOS |
| Размер на сензора | 1/5 inch |
| Мегапиксели | 4.9 MPx |
Оптика | |
| Оптично увеличение | 1 x |
| Максимална апертура | f/2 |
| Еквивалентно фокусно разстояние (35мм) | 28 mm |
Експозиция | |
| Максимално време на затвора | 0.25 сек |
| Минимално време на затвора | 1/8000 сек |
| Компенсация на експонирането | Да |
| Частичен (spot) светломер | Не |
| Матричен светломер | Не |
| Светломер с централно мерене | Не |
| Цифрово ESP измерване | Не |
| Чувствителност (ISO) | 100 - 1600 |
Фокус | |
| Метод на фокусиране | Автофокус |
| Минимално разстояние в макро режим | 10 см |
| Индикатор за автофокуса | Не |
Светкавица | |
| Вградена светкавица | Да |
| Обхват на светкавицата | 0.5 - 1.5 м |
| Гнездо за светкавица | Да |
| Намаляване ефекта "червени очи" | Не |
Снимачни опции | |
| Снимков формат | JPEG |
| Максимална резолюция на снимка | 2560 x 1920 пиксела |
| Стабилизатор на образа | Не |
| Серийна снимка | Не |
| Настройка на бялото | Не |
Видео | |
| Видеозапис | Не |
Функции | |
| Самоснимачка | Да |
| Директно принтиране (PictBridge) | Не |
| Хистограма в реално време | Не |
| Хистограма (при гледане на снимки) | Не |
Екран | |
| Размер на екрана | 3 инча |
| LCD резолюция | 460000 pixel |
| Подвижен екран | Не |
Медиен носител | |
| Съвместими карти памет | MicroSD MicroSDHC |
Изводи | |
| USB | Да |
| AV изход | Не |
| HDMI изход | Не |
Размери | |
| Ширина | 122.9 мм |
| Височина | 87 мм |
| Дълбочина | 36 мм |
| Тегло | 285 г |
Още параметри | |
| Wi-Fi | Да |
| 3D фотоапарат | Не |
| Захранване | Li-ion акумулатор |
| Водоустойчив фотоапарат | Не |
| Визьор | Не |
| Цвят | Черен |
Виждате грешка в описанието или таблицата? Сигнализирайте ни!
Галерия
Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.