GARDEN Почистващо олио за лице с въглен от Бамбук, Garden Cleansing Black Oil 150ml
Най-евтини оферти (1)
Описание на продукта
Параметри на продукта
Мнения
GARDEN Почистващо олио за лице с въглен от Бамбук, Garden Cleansing Black Oil 150ml, закупен в Apteka 24
Препоръчан продукт
Един от любимите ми измиващи продукти, както и един от малкото, които не оставят лицето ми сухо
Параметри на продукта
Описание на продукта
Перфектната първа стъпка към вашия режим на грижа за кожата. Революционен ежедневен почистващ препарат, който съчетава нежно, но ефективно почистване и дълбоко овлажняване. Той използва силата на активирания бамбуков въглен, който ефективно премахва замърсяванията, излишния себум, мъртвите клетки и следите от дори упорит и водоустойчив грим. Обогатено с масло от семена от черен кимион, което съдържа противовъзпалителни средства и витамини А, В и С и помага за предотвратяване на фини линии, петна и старчески петна. В комбинация с активни съставки за контрол на себума намаляват мазната кожа и запушените пори и се борят с бактериите, причиняващи акне, и затова е идеален за мазна или склонна към акне кожа. Междувременно специален комплекс от билкови екстракти (екстракт от женско биле, екстракт от див ямс, ниацинамид) и пантенол, осигурява дълбока, трайна хидратация, подхранва и успокоява кожата, за да предложи блясък и комфорт.
150 мл
Използвайки 2-3 помпи, разнесете продукта върху сухо лице, около областта на очите и шията. Масажирайте внимателно с върховете на пръстите, като използвате кръгови движения. Изплакнете много добре с топла вода.
Липсва или е неправилен важен параметър? Предоставената информация е само за ориентиране, затова ви съветваме да проверите дали предлаганият продукт има ключовите параметри от които се нуждаете, преди да купите от магазина по ваш избор. Въпреки че се стремим към максимална точност на информацията, за съжаление не можем винаги да гарантираме 100% съответствие. Цените на продуктите са с включен ДДС.
Оценка на продукта
GARDEN Почистващо олио за лице с въглен от Бамбук, Garden Cleansing Black Oil 150ml, закупен в Apteka 24
Препоръчан продукт
Един от любимите ми измиващи продукти, както и един от малкото, които не оставят лицето ми сухо
0