XADO Ревитализант Еx120 за бензинови двигатели - ХА 10335 (xa 10335)
Най-евтини оферти (1)
Описание на продукта
Параметри на продукта
Параметри на продукта
Описание на продукта
XADO Ревитализант ЕX120 за бензинови двигатели - ХА 10335 е с по-усъвършенствана формула в сравнение с класическия EX120 за бензинови двигатели и има 12% повече активно вещество.
Ревитали зантът създава ново металокерамично покритие върху триещите се части на двигателя, като детайлите нарастват в обем, възстановявайки геом етрията си. Като резултат възстановените детайли притежават здравината на металокерамиката, подобряват настоящето си представяне и увеличават живота на експлоатация от 2 до 4 пъти.
ПРЕДИМСТ ВА:
- Увелича ване на компресията в цилиндрите;
- Намал яване на разхода на гориво;
- Увеличава не на мощността на двигателя;
- Намаля ване на изхвърлените вредни газове: CO2, CO, HC;
- Защита на детайлите на двигателя от последващо износване;
- Увелич аване на налягането на маслото до оригиналните му стойности;
- Защита на двигателя при "студен старт";
- Увеличава е на ускорението на автомобила;
- Намал яване на шума и вибрациите до 10 пъти;
- Защита на двигателя при аварийно изтичане на двигателното маслото до 300 км. ;
НАЧИН НА УПОТРЕБА:
- П одгрейте двигателя до работна температура;
- Пост авете съдържанието на една опаковка в двигателното масло;
- Пуснете двигателя да поработи на празен ход 10 мин;
- След изминаване на 200 км. ( 4 часа работа на празен ход ) поставете втора опаковка, като следвате посочената процедура по-горе;
- След още 100 - 200 км. поставете трета опаковка;
З а пълна обработка на двигателя е необходимо да се използват три опаковки. Процесът на ревитализация приключва след пробег от 1 500 км. , през който двигателното масло не трябва да бъде сменяно. Продуктът е съвместим с всички типове двигателни масла. Повторно приложение на продукта е препоръчително след изминат пробег от 60 000 км.
ДОЗИРОВК А:
Обем на маслената система в литри
3-10
11-20
21-30
Брой опаковки 9мл.
3
6
9
Схем на обработката по етапи
1+1+1
2+2+2
3+3+3
ВАЖНО !!!Продуктът не е предназначен за използване в двигатели с вътрешно горене със специално втвърдяващо покритие на цилиндри е (ALUSIL, LOKASIL, NIKASIL, GALNIKAL) поради липсата на материал, необходим за образуване на стабилен металокерамичен слой. ОПАКОВКА:- Туба 9мл.
Каталожен номер: XADO XA 10335 .
Липсва или е неправилен важен параметър? Предоставената информация е само за ориентиране, затова ви съветваме да проверите дали предлаганият продукт има ключовите параметри от които се нуждаете, преди да купите от магазина по ваш избор. Въпреки че се стремим към максимална точност на информацията, за съжаление не можем винаги да гарантираме 100% съответствие. Цените на продуктите са с включен ДДС.
Продуктът все още няма отзиви.