Най-евтини оферти (1)
TAC Двулицев спален комплект за момиче Frozen Diamond 100% памук
Подобни продукти
Описание на продукта
Параметри на продукта
Параметри на продукта
Описание на продукта
Внесете магията на зимния свят в детската стая с двулицевия спален комплект Frozen Diamond, изработен от 100% памук ранфорс. С красиви изображения на принцесите от Frozen, комплектът ще зарадва всяко момиче, създавайки уют и вълшебство в нейната спалня.
Този комплект е двулицев, което позволява да избирате между две различни страни с любимите героини на вашето дете. От едната страна ще откриете изящен принт с Елза, а от другата - Анна, така че всяка нощ може да бъде ново приключение в магичния свят на Frozen.
Изработен от висококачествен памук ранфорс, комплектът е мек, дишащ и много приятен на допир, осигурявайки комфорт и свежест през цялата нощ. Материята е устойчива на многократни изпирания и запазва ярките си цветове и мекота, благодарение на качеството на марката Taç.
- Подходящ за момичета, обичащи магията на Frozen и героините Елза и Анна
- Идеален избор за деца от 3 до 12 години
- Перфектен подарък за рожден ден, имен ден или специален повод
Комплект т се предлага в красива цветна кутия, което го прави идеален за подаряване – без нужда от допълнително опаковане.
- Състав: 100% памук ранфорс
- Марка: Taç – лидер в производството на текстил за деца
- Размер: Единичен – стандартен за детско легло
- Комплектът включва: 1 двулицев плик за завивка 160/220 см, 1 калъфка за възглавница 50/70 см, 1 чаршаф с ластик 100/200 см
- Поддръжка: Пране до 40°C, без избелване
Липсва или е неправилен важен параметър? Предоставената информация е само за ориентиране, затова ви съветваме да проверите дали предлаганият продукт има ключовите параметри от които се нуждаете, преди да купите от магазина по ваш избор. Въпреки че се стремим към максимална точност на информацията, за съжаление не можем винаги да гарантираме 100% съответствие. Цените на продуктите са с включен ДДС.
Продуктът все още няма отзиви.
