
| Процесор тип | AMD Ryzen 7 |
| Брой ядра | 8 ядра |
| Брой нишки | 16 |
| Цокъл на процесора | AMD Socket AM5 |
| Тактова честота на процесора | 4500 MHz |
| Процесорна Турбо тактова честота | 5400 MHz |
| Технология на производство | 5 nm |
| Интегриран графичен процесор | AMD Radeon Graphics |
Услугата Известие за цена Ви уведомява, когато цената на стоката падне под избраната стойност.
Най-ниска актуална цена: 479,16 лв
Други стоки марка AMD: AMD Процесори
| Процесор тип | AMD Ryzen 7 |
| Брой ядра | 8 ядра |
| Брой нишки | 16 |
| Цокъл на процесора | AMD Socket AM5 |
| Тактова честота на процесора | 4500 MHz |
| Процесорна Турбо тактова честота | 5400 MHz |
| Технология на производство | 5 nm |
| Интегриран графичен процесор | AMD Radeon Graphics |
Кеш | |
| L2 cache памет | 8 MB |
| L3 cache памет | 32 MB |
Още параметри | |
| TDP | 105 W |
| Опаковка | Tray |
Виждате грешка в описанието или таблицата? Сигнализирайте ни!
Галерия
Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.