
| Процесор тип | AMD Ryzen Threadripper Pro |
| Брой ядра | 24 ядра |
| Брой нишки | 48 |
| Цокъл на процесора | AMD Socket TR5 |
| Тактова честота на процесора | 4200 MHz |
| Процесорна Турбо тактова честота | 5300 MHz |
| Технология на производство | 5 nm |
| Интегриран графичен процесор | Няма |
Услугата Известие за цена Ви уведомява, когато цената на стоката падне под избраната стойност.
Най-ниска актуална цена: 5 954,07 лв
Други стоки марка AMD: AMD Процесори
| Процесор тип | AMD Ryzen Threadripper Pro |
| Брой ядра | 24 ядра |
| Брой нишки | 48 |
| Цокъл на процесора | AMD Socket TR5 |
| Тактова честота на процесора | 4200 MHz |
| Процесорна Турбо тактова честота | 5300 MHz |
| Технология на производство | 5 nm |
| Интегриран графичен процесор | Няма |
Кеш | |
| L2 cache памет | 24 MB |
| L3 cache памет | 128 MB |
Още параметри | |
| TDP | 350 W |
| Опаковка | Кутия без вентилатор и ребра |
Виждате грешка в описанието или таблицата? Сигнализирайте ни!
Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.