| Процесор тип | Intel Core i5 |
| Брой ядра | 6 ядра |
| Брой нишки | 12 |
| Цокъл на процесора | Intel Socket 1700 |
| Тактова честота на процесора | 3000 MHz |
| Процесорна Турбо тактова честота | 4600 MHz |
| Технология на производство | 10 nm |
| Интегриран графичен процесор | Intel UHD Graphics 770 |
Услугата Известие за цена Ви уведомява, когато цената на стоката падне под избраната стойност.
Най-ниска актуална цена: 516,95 лв
Други стоки марка Intel: Intel Процесори
| Процесор тип | Intel Core i5 |
| Брой ядра | 6 ядра |
| Брой нишки | 12 |
| Цокъл на процесора | Intel Socket 1700 |
| Тактова честота на процесора | 3000 MHz |
| Процесорна Турбо тактова честота | 4600 MHz |
| Технология на производство | 10 nm |
| Интегриран графичен процесор | Intel UHD Graphics 770 |
Кеш | |
| L2 cache памет | 7.5 MB |
| L3 cache памет | 18 MB |
Още параметри | |
| TDP | 65 W |
| Опаковка | Tray |
Виждате грешка в описанието или таблицата? Сигнализирайте ни!
Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.