| Процесор тип | Intel Xeon Silver |
| Брой ядра | 8 ядра |
| Брой нишки | 16 |
| Цокъл на процесора | Intel Socket 3647 |
| Тактова честота на процесора | 2100 MHz |
| Процесорна Турбо тактова честота | 3200 MHz |
| Технология на производство | 14 nm |
| Интегриран графичен процесор | Няма |
Услугата Известие за цена Ви уведомява, когато цената на стоката падне под избраната стойност.
Най-ниска актуална цена: 557,41 лв
Други стоки марка Intel: Intel Процесори
| Процесор тип | Intel Xeon Silver |
| Брой ядра | 8 ядра |
| Брой нишки | 16 |
| Цокъл на процесора | Intel Socket 3647 |
| Тактова честота на процесора | 2100 MHz |
| Процесорна Турбо тактова честота | 3200 MHz |
| Технология на производство | 14 nm |
| Интегриран графичен процесор | Няма |
Кеш | |
| L2 cache памет | 11 MB |
Още параметри | |
| TDP | 85 W |
| Опаковка | Tray |
Виждате грешка в описанието или таблицата? Сигнализирайте ни!
Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.