


ДДС фактура! Оторизиран сервиз! На изплащане!
30 дни тест период. Оторизиран сервиз. Програма за лоялност.
Цена с ДДС. Възползвай се от промоции и програма за лоялност
| Процесор тип | Intel Core i5 |
| Брой ядра | 14 ядра |
| Брой нишки | 20 |
| Цокъл на процесора | Intel Socket 1700 |
| Тактова честота на процесора | 2000 MHz |
| Процесорна Турбо тактова честота | 5200 MHz |
| Технология на производство | 10 nm |
| Интегриран графичен процесор | Intel UHD Graphics 770 |
Услугата Известие за цена Ви уведомява, когато цената на стоката падне под избраната стойност.
Най-ниска актуална цена: 531,32 лв
Други стоки марка Intel: Intel Процесори
| Процесор тип | Intel Core i5 |
| Брой ядра | 14 ядра |
| Брой нишки | 20 |
| Цокъл на процесора | Intel Socket 1700 |
| Тактова честота на процесора | 2000 MHz |
| Процесорна Турбо тактова честота | 5200 MHz |
| Технология на производство | 10 nm |
| Интегриран графичен процесор | Intel UHD Graphics 770 |
Кеш | |
| L2 cache памет | 20 MB |
| L3 cache памет | 24 MB |
Още параметри | |
| TDP | 65 W |
| Опаковка | Tray |
Виждате грешка в описанието или таблицата? Сигнализирайте ни!
Package Size45.0 mm x 37.5 mmMax Operating Temperature100 °C Advanced Technologies Intel Gaussian & Neural Accelerator3.0Intel Thread DirectorYesIntel Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPUYesIntel Speed Shift TechnologyYesIntel Turbo Boost Technology ‡2.0Intel Hyper-Threading Technology ‡YesIntel 64 ‡YesInstruction Set64-bitInstruction Set ExtensionsIntel SSE4.1, Intel SSE4.2, Intel AVX2Idle StatesYesEnhanced Intel SpeedStep TechnologyYesThermal Monitoring TechnologiesYesIntel Volume Management Device (VMD)Yes S ecurity & Reliability Intel vPro Eligibility ‡Intel vPro Enterprise, Intel vPro Essentials, Intel vPro PlatformIntel Threat Detection Technology (TDT)YesIntel Active Management Technology (AMT) ‡YesIntel Standard Manageability (ISM) ‡YesIntel Remote Platform Erase (RPE) ‡YesIntel One-Click Recovery ‡YesIntel Hardware Shield Eligibility ‡YesIntel Secure KeyYesIntel Control-Flow Enforcement TechnologyYesIntel Total Memory Encryption - Multi KeyYesIntel AES New InstructionsYesIntel OS GuardYesIntel Trusted Execution Technology ‡YesExecute Disable Bit ‡YesIntel Boot GuardYesMode-based Execute Control (MBEC)YesIntel Stable IT Platform Program (SIPP)YesIntel Virtualization Technology with Redirect Protection (VT-rp) ‡YesIntel Virtualization Technology (VT-x) ‡YesIntel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) ‡YesIntel VT-x with Extended Page Tables (EPT) ‡Yes
Продукт известен още и като Core i 5 14600 14 Core 5 2 GHz LGA 1700 Tray CM 8071504821018, Corei51460014Core52GHzLGA1700TrayCM8071504821018, Core i5 14600 14 Core 5.2GHz LGA1700 Tray (CM8071504821018), Corei5-1460014-Core52GHzLGA1700TrayCM8071504821018, Core i5-14600 14-Core 5.2GHz LGA1700 Tray (CM 8071504821018)
Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.