

| Степени на отопление | 2 |
| Тип | Преносима |
| Тип нагревател | Вентилаторен |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Термостат | Да |
| Осцилация | Не |
| Размер | 40 x 13 x 33 см |
| Тегло | 2.9 кг |
Услугата Известие за цена Ви уведомява, когато цената на стоката падне под избраната стойност.
Най-ниска актуална цена: 117,33 лв
Други стоки марка TESY: TESY Вентилаторни и карбонови печки
| Степени на отопление | 2 |
| Тип | Преносима |
| Тип нагревател | Вентилаторен |
| Максимална мощност | 2000 W |
| Термостат | Да |
| Осцилация | Не |
| Размер | 40 x 13 x 33 см |
| Тегло | 2.9 кг |
Виждате грешка в описанието или таблицата? Сигнализирайте ни!
Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.