

Над 17К продукта на склад / ДДС фактури / Оторизиран сервиз

| Процесор тип | Intel Core Ultra 7 |
| Брой ядра | 20 ядра |
| Брой нишки | 20 |
| Цокъл на процесора | Intel Socket 1851 |
| Тактова честота на процесора | 3300 MHz |
| Процесорна Турбо тактова честота | 5500 MHz |
| Технология на производство | 3 nm |
| Интегриран графичен процесор | Intel Graphics |
Услугата Известие за цена Ви уведомява, когато цената на стоката падне под избраната стойност.
Най-ниска актуална цена: 621,95 лв
Други стоки марка Intel: Intel Процесори
| Процесор тип | Intel Core Ultra 7 |
| Брой ядра | 20 ядра |
| Брой нишки | 20 |
| Цокъл на процесора | Intel Socket 1851 |
| Тактова честота на процесора | 3300 MHz |
| Процесорна Турбо тактова честота | 5500 MHz |
| Технология на производство | 3 nm |
| Интегриран графичен процесор | Intel Graphics |
Кеш | |
| L2 cache памет | 36 MB |
| L3 cache памет | 30 MB |
Още параметри | |
| TDP | 125 W |
| Опаковка | Кутия |
Виждате грешка в описанието или таблицата? Сигнализирайте ни!
Галерия
Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.