


Над 17К продукта на склад / ДДС фактури / Оторизиран сервиз
ДДС фактура! Оторизиран сервиз! На изплащане!
30 дни тест период. Оторизиран сервиз. Програма за лоялност.
Цена с ДДС. Възползвай се от промоции и програма за лоялност
| Процесор тип | Intel Core i5 |
| Брой ядра | 6 ядра |
| Брой нишки | 12 |
| Цокъл на процесора | Intel Socket 1200 |
| Тактова честота на процесора | 2900 MHz |
| Процесорна Турбо тактова честота | 4300 MHz |
| Технология на производство | 14 nm |
| Интегриран графичен процесор | Intel UHD Graphics 630 |
Услугата Известие за цена Ви уведомява, когато цената на стоката падне под избраната стойност.
Най-ниска актуална цена: 333,16 лв
Други стоки марка Intel: Intel Процесори
| Процесор тип | Intel Core i5 |
| Брой ядра | 6 ядра |
| Брой нишки | 12 |
| Цокъл на процесора | Intel Socket 1200 |
| Тактова честота на процесора | 2900 MHz |
| Процесорна Турбо тактова честота | 4300 MHz |
| Технология на производство | 14 nm |
| Интегриран графичен процесор | Intel UHD Graphics 630 |
| DMI скорост | 8 GT/s |
Кеш | |
| L3 cache памет | 12 MB |
Още параметри | |
| TDP | 65 W |
| Опаковка | Кутия |
Виждате грешка в описанието или таблицата? Сигнализирайте ни!
Галерия
Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.